ORGANİZASYONLAR

Düğün, toplantı, seminer, konferans vb. organizasyonlarınızda deneyimli kadro ve teknik ekipmanla organizasyonları en ince detayına kadar düşünüp keyifli, seviyeli ve ahlak çizgimize uygun bir şekilde hazırlanmasını sağlamaktadır.

MUHABBET GECELERİ

Halkımızın keyifli saatler geçirmesini sağlarken tefekküre de sevk eden seviyeli programlardır. Muhabbet Geceleri yüzlerce program ile Türkiye ve yurtdışında seyircileriyle buluşmakta olup, tasavvuf ezgileri, geleneksel sahne gösterileri ile izleyicilerine doyumsuz anlar yaşatmaktadır.

DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI

Düğün organizasyonlarınızda biz SER ORGANİZASYON olarak deneyimli kadromuz ve teknik ekipmanlarımızla, gerçekleştireceğiniz organizasyonları en ince detaylarına kadar düşünüp keyifli, seviyeli ve ahlak çizgimize uygun bir şekilde hazırlanmasını sağlamaktayız.

TOPLANTILAR

Toplantı organizasyonlarınızda biz SER ORGANİZASYON olarak deneyimli kadromuz ve teknik ekipmanlarımızla, gerçekleştireceğiniz organizasyonları en ince detaylarına kadar düşünüp keyifli, seviyeli ve ahlak çizgimize uygun bir şekilde hazırlanmasını sağlamaktayız.

Semerkand Hayra Davet Şenliği